Vyhodnocení soutěže o zájezd na Audi Cup 2017 v Mnichově

Tipovací soutěž připravila pro Hráčskou fotbalovou unii cestovní kancelář CZECH SPORT TRAVEL. CZECH SPORT TRAVEL je partnerem HFU a organizuje atraktivní zájezdy za sportem, nejen za fotbalem. Chystá výjezdy na velké sportovní podniky v Evropě i v Americe.

Na facebooku Hráčské unie tipovala stovka z vás, který velký evropský tým se stane čtvrtým účastníkem letošního Audi Cupu. Jako poslední tým, který se v Mnichově představí na turnaji ve dnech 1. a 2.8.2017 spolu s Bayernem, Liverpoolem a Atléticem Madrid, potvrdili pořadatelé italský SSC Neapol. V něm hrál přeslavný Maradona a v minulosti pod Vesuvem působili třeba i Marek Jankulovski a trenér Zdeněk Zeman.

Všem tipujícím díky. Věříme, že jste prostřednictvím soutěže poznali ještě více Hráčskou fotbalovou unii i CZECH SPORT TRAVEL, která nabízí opravdu atraktivní zájezdy za sportem.

Cestovní kancelář CZECH SPORT TRAVEL a HRÁČSKÁ FOTBALOVÁ UNIE vylosovaly ze správně tipujících pana Milana Kounovského, který se tak přímo na Audi Cup 2017 pojede podívat.

Zpět na zprávy