Unie podporuje vzdělávání: trenérské kurzy a přípravný seminář na přijímačky pro členy HFU

Blíží se doba přijímacích řízení na trenérské kurzy pro nadcházející rok. Studijní programy na trenérské profesionální A licence budou probíhat na dvou místech (Praha a Olomouc), HFU k nim nabízí pro své členy přípravný seminář na přijímačky. Dále je vypsáno hned několik kurzů na C a B licence.

Profesionální A licence

  • 2 termíny přijímacích zkoušek: 6. listopadu 2018 v Olomouci a 20. listopadu 2018 v Praze. (K těmto přijímacím zkouškám se mohou hlásit pouze trenéři, kteří již mají trenérskou licenci kategorie B).
  • Přihlášku k přijímacím zkouškám a případnému studiu kurzu v Olomouci vyplňte ZDE
  • Přihlášku k přijímacím zkouškám a případnému studiu kurzu v Praze vyplňte ZDE

V případě zájmu vznikne ještě jedna skupina pouze pro ligové hráče.

Uzávěrka přihlášek je 31. 10. 2018.
Cena studia je 22.000,- Kč. Poplatek za přijímací zkoušky činí 1.000,- Kč.

HFU organizuje ve spolupráci s Unií českých fotbalových trenérů před přijímacími zkouškami na A licenci přípravný seminář pod vedením Vernera Ličky, který zájemce o studium připraví na přijímací řízení a velmi tak zvýší jejich šanci na jeho úspěšné splnění. Seminář se bude konat 29. 10. ve 13:00 na pražském Strahově. Všichni zájemci se mohou hlásit mailem na adrese info@hfu.cz. Seminář je pro všechny členy HFU zdarma.

Trenérské B a C licence

Tyto kurzy a jejich přijímací řízení si organizuje každá krajská pobočka FAČR sama. Budou tedy probíhat v různých termínech po celé ČR. Aktuální seznam míst a dat, včetně přihlášek, naleznete na: https://app.coachmanager.cz/registrace-kurzu
K těmto kurzům HFU přípravný seminář neorganizuje.

Zpět na zprávy