Své zkušenosti bude hráčům na kempu HFU z pozice asistenta trenéra předávat Roman Bednář

HFU hlásí na svůj červnový kemp pro hráče bez smluv zvučnou posilu! Trenérský tým na kempu totiž doplní bývalý hvězdný útočník Roman Bednář.

 

Bývalý reprezentant Roman Bednář začínal s ligovým fotbalem v Mladé Boleslavi, jeho dobré výkony ho však vynesly přes Skotsko až do anglické Premier League, kde v dresu West Bromwich Albion nasbíral několik desítek startů a stal se tak jedním z nejúspěšnějších českých fotbalových útočníků novodobé historie. Po odchodu z ostrovů působil Roman v dresu pražské Sparty, kde se rychle stal miláčkem fanoušků. Svou hráčskou kariéru završil posléze v Příbrami. Od té doby se Roman věnuje trénování, vystudoval trenérskou B licenci a v současné době trénuje mládežnický celek Meteoru Praha.

Na kempu HFU doplní již dříve avizovaný trenérský tým ve složení: Verner Lička, Pavel Malura, Tomáš Poštulka a Marek Chrobák. V pozici asistenta hlavního trenéra bude přítomný pro hráče po celou dobu kempu. Ti se tak mohou těšit na rady od ostříleného borce se zkušenostmi z jedné z nejlepších fotbalových lig světa.

Kemp HFU startuje 18. června a hlásit se mohou všichni hráči, kteří nemají podepsanou smlouvu na další ročník 1., 2. nebo juniorské ligy, popřípadě i ČFL a MSFL. První zájemci o místa se již přihlásili, všichni ostatní tak mohou učinit na adrese info@hfu.cz nebo na telefonu 776 200 163. Kemp je pro hráče zdarma. Vice informací naleznete v článku: https://hfu.cz.uvirt90.active24.cz/kemp-se-vraci-domu/

 

Zpět na zprávy