Proběhla 3. řádná valná hromada HFU

Dne 26. 6. 2019 se na botelu Albatros v Praze uskutečnila již 3. řádná valná hromada Hráčské fotbalové unie, která byla otevřena všem členům i zástupcům veřejnosti. 

 

Hráčská fotbalová unie svolává podle svých demokratických stanov (díl 2., článek 16) řádnou valnou hromadu každý rok. Jsou na ni zváni všichni členové unie, kteří se tak mohou aktivně podílet na jejím chodu. Jelikož si HFU zakládá na transparentnosti, jsou její valné hromady přístupné i řádně přihlášeným zástupcům veřejnosti.

Výkonný výbor v čele s předsedou Pešírem na úvod valné hromady rekapituloval činnost unie za uplynulý rok. Kontrolní komise poté podala zprávu o hospodaření unie a o finanční situaci. Poté následovala diskuze o podmínkách členství v HFU a o plánech pro následující měsíce.

Na řadu přišla též diskuze o personálních změnách. Výkonný výbor posvětil návrh předsedy Pešíra o rozšíření pracovního týmu HFU o 2 nové členy.

 

Plné znění veřejně přístupných a demokraticky odsouhlasených stanov HFU si můžete přečíst zde: https://hfu.cz.uvirt90.active24.cz/stanovy/ 

Zpět na zprávy