Představení Unie v Mladé Boleslavi a v Jablonci

Kontakt Fotbalové unie přímo s hráči a diskuse v klubech.

Vedení Hráčské fotbalové unie představilo před pár dny její cíle a činnost na Ligovém grémiu LFA všem profesionálním klubům. Probíhá finální jednání o přípravě Memoranda o vzájemné spolupráci HFU a dalších sportovních institucí, mj. FAČR, Ligová fotbalová asociace.

Unie má nové webové stránky, je aktivní i na sociálních sítích. Je otevřená směrem k profesionálním i amatérským hráčům, stejně tak k médiím. Novináři mají k dispozici na www.hfu.cz zvláštní samostatnou sekci – aktuality, fotografie, záznamy a dokumenty ke stažení.

HFU spolupracuje s Českou asociací hokejistů a tento týden podpořila vznik České basketbalové hráčské asociace v čele se známým hráčem, reprezentantem Pavlem Pumprlou.

Patroni Tomáš Hübschman a Milan Fukal, a také Tomáš Pešír a Zdeněk Šesták se osobně zúčastnili diskuse o poslání a práci Hráčské unie s fotbalisty klubů, například FK Mladá Boleslav, FC MAS Táborsko, FK Jablonec, FK Dukla a FK Ústí nad Labem.

Spolupracujeme s Real TOP Praha, sportovním týmem osobností, který se věnuje charitě. Hráčskou fotbalovou unii podporuje zdravotní agentura Fall & Get Up, cestovní kancelář CZECH SPORT TRAVEL a marketingová agentura Event Service.

Zpět na zprávy