Pravidelné zasedání Nadačního fondu HFU

Na začátku října budou představitelé Nadačního fondu HFU na svém zasedání rozhodovat o projektech, které Nadační fond finančně podpoří.

Hráčská fotbalová unie se v minulosti často věnovala charitativním projektům. Aby byla tato snaha pomáhat ještě efektivnější, založila Unie počátkem června 2018 svůj vlastní Nadační fond, do jehož čela usedli bývalý fotbalista a úspěšný podnikatel Ivo Ulich, JUDr. et PhDr. Zuzana Rennerová a fotbalista Antonín Rosa. Od té doby získávali členové unie pro Nadační fond aktivně sponzory, jejichž finanční dary se následně použijí pro podporu potřebných z fotbalového prostředí. V minulosti HFU pomáhala například mladým handicapovaným sportovcům, fotbalistům po skončení kariéry, kteří se dostali do těžké životní situace, či navštěvovala dětské domovy.

O tom, kterým lidem Nadační fond pomůže a které aktivity podpoří, můžete spolurozhodovat i vy! Pokud víte o někom, kdo potřebuje naši pomoc, nebo o akci, která by nám neměla uniknout, posílejte své náměty na info@hfu.cz. Třeba pomůžeme právě i vám a vašim blízkým.

Více informací o Nadačním fondu HFU: https://hfu.cz.uvirt90.active24.cz/nadacni-fond-hfu-zalozen/

Zpět na zprávy