Hráčská fotbalová unie má partnery a podporovatele. Stavíme na smysluplné spolupráci a vzájemné důvěře.


CST logo

Czech sport travel

www.czechsporttravel.cz

Nabízí zájezdy na širokou paletu sportovních utkání a událostí v příznivých cenových relacích. Cílem je vytvářet zájezdy, kterých se mohou zúčastnit všichni fanoušci sportu. Cestovní kancelář CZECH SPORT TRAVEL nabízí rovněž zájezdy pro firmy a další společnosti.


Event Service logo

Event Service

www.eventservice.cz

“MARKETING JE NAŠE SILNÁ ZBRAŇ. SPORT JE NAŠE DOMÁCÍ HŘIŠTĚ.”

Pokrývá komplexní služby od strategického poradenství přes online komunikaci až po realizaci konkrétních akcí. Provozuje také vlastní portál Týmuj.cz, který v ČR a na Slovensku využívají denně tisíce týmů a desítky tisíc sportovců.


CST logo

Předvýběr.cz

www.predvyber.cz

Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ šetří čas zaměstnavatelům s hledáním a výběrem vhodných kandidátů na pracovní pozice. Pomáhá sportovcům s vyhledáváním vhodných pracovních příležitostí po skončení jejich aktivní kariéry. Předvyběr.cz pořádá odborné konference, na trhu působí 11 let.


Fantail logo

FANTAIL ACADEMY

https://www.fantailacademy.cz/

FANTAIL ACADEMY je jazyková škola, která se specializuje na poskytování kvalitních jazykových kurzů, především anglického jazyka. Připravuje lekce pro sportovce, třeba právě pro hráče z HFU. Umí zajistit výuku dětí od předškolního po středoškolský věk. Lektoři jsou vzdělaní a většina z nich pochází z anglicky mluvících zemí.

 


mBlue human resources

https://mblue.cz/

Společnost mBlue speciálně pro HFU pomáhá uchazečům z řad bývalých i současných hráčů s hledáním nového zaměstnání, nabízí recruitment školení a poradenství a zlepšuje personální procesy. První konzultace pro členy HFU zdarma.


AAA Auto logo

AAA Auto

https://www.aaaauto.cz/

Společnost AAA Auto působí na českém trhu již 25 let a je největším tuzemským prodejcem ojetých vozů. V roce 2007 se dokonce dostala do první desítky největších distributorů automobilů v Evropě. Průměrně nabízí svým zákazníkům až 13 000 vozů denně.

 


Mototechna

https://www.mototechna.cz/

Mototechna svou historii píše již více než 6 desetiletí. Pod její taktovkou se v letech 1946–1989 v tehdejším Československu ubíral směr a vývoj automobilového průmyslu. Prostřednictvím svých poboček nabízela nové i ojeté vozy, ale také autodoplňky, autokosmetiku, maziva i služby autoservisu. K historii Mototechny tak neodmyslitelně patří i Trabant, Moskvič, Wartburg nebo Škoda 105 a další a další automobilové legendy.


AVIKO TIME logo

AVIKO TIME

www.avikotime.cz

Společnost AVIKO TIME s.r.o. byla založena v roce 2004. Specializuje se na obchod s hodinářským a klenotnickým zbožím v ČR a na Slovensku. V roce 2015 otevřela firemní dvoupodlažní prodejnu s názvem EXCLUSIVE TIME v Praze – Dejvicích. Má výhradní zastoupení významných výrobců švýcarských hodinek EDOX se 135 letou tradicí. Zajímavá je také vlastní značka stříbrných rhodiovaných šperků SILVER CAT.

 

 


Fall and Get Up

http://www.fallandgetup.com/ 

Zdravotní agentura Fall & Get Up patří mezi nejlepší zprostředkovatele prověřených a osvědčených lékařů a odborníků na zdraví v ČR.

Po 3 letech svého působení se pyšní základnou 680 spokojených klientů, 467 vyřešenými zdravotními problémy, 1868 domluvenými termíny lékařských vyšetření, 56 spolupracujícími lékaři a odborníky na zdraví a dostupností zdravotní péče ve více než 25 lékařských oborech.

 


Real top Praha logo

Real Top Praha

http://www.realtoppraha.cz

Real Top Praha je sportovní tým složený z osobnosti kulturního a sportovního života, který sdružuje přibližně 100 členů. Tým osobností vznikl v roce 2000 a od září 2005 bylo založeno občanské sdružení Real Top Praha. Účelem zapsaného spolku je podpora nejrůznějších charitativních akcí a to převážně sportovních.

 


Clarion Hotel logo

Clarion Hotel

http://www.cpihotels.com/cs/

Společnost CPI Hotels, a.s. je výhradním zástupcem nadnárodní sítě Choice Hotels International (USA), která provozuje hotely značky Clarion v ČR a Slovensku. Clarion Hotels představuje čtyřhvězdičkové, fullservisové hotely vyšší střední třídy například v Praze, Liberci, Ostravě, Olomouci nebo Špindlerově Mlýně.

 

 

 


U Raka logo

Romantik Hotel U Raka

http://www.romantikhotel-uraka.cz/

Dům U raka, poblíž Pražského hradu, se nachází v blízkosti mohutných cihlových Marianských hradeb. Nejstarší písemná zpráva o něm pochází z roku 1739. Jde o roubenou stavbu se šindelovou střechou.

Snack-café nabízí klidné posezení u kávy nebo u sklenky dobrého vína. V zimním období můžete posedět uvnitř u otevřeného krbu, v letě prožít romantiku v nádherné zahradě. Spousta vegetace a zurčící vody jak v interiéru, tak v zahradních prostorách i zpěv ptactva lákají k relaxaci. Majitelé jsou umělečtí výtvarníci. Dům U raka v dnešní podobě po rekonstrukci slouží jako jedinečný, skutečně malebný hotel, kavárna a příležitostně jako menší restaurace.

 


Renomia logo

Renomia

https://www.renomia.cz/

RENOMIA je největší pojišťovací makléřská společnost založená ve střední a východní Evropě. Vedoucí pozice na trhu a odborné zkušenosti umožňují jejím klientům přinést nadstandardní podmínky pojistného krytí, flexibilní likvidaci škod a výhodnou cenu pojištění. RENOMIA BENEFIT poskytuje komplexní služby v oblasti pojištění a správy osobních financí. Vnímá specifické potřeby sportovců a ke každému přistupuje s individuální péčí.

 


Praga ch logo

Praga.ch

http://www.praga.ch/

Cestovní agentura Praga.ch je na trhu od roku 2011 a nabízí letenky do celého světa přes elektronický rezervační systém Galileo. Poskytuje služby v 5 jazycích rychle a spolehlivě, včetně ubytování, pojištění a zajištění skupinových letenek.

 


Unie českých fotbalových trenérů logo

Unie českých fotbalových trenérů

http://www.ucft.eu/

UČFT je profesní organizace sdružující a podporující fotbalové trenéry v České republice. Vzdělává, podporuje a informuje trenéry, fanoušky a rodiče o moderním dění ve sportu. Úzce spolupracuje s HFU a jinými svazy či profesními sdruženími. Organizuje semináře, doškolování a „horká křesla“ s osobnostmi českého i světového fotbalu. Vytváří a realizuje projekty napomáhající rozvoji fotbalu v České republice.