Milan Fukal potěšil a obdaroval děti z Domova Horní Planá

Malebné jihočeské prostředí, Lipno, Horní Planá. Právě tam se uskutečnilo setkání Milana Fukala, někdejšího reprezentačního obránce, a jeho přátel v Dětském domově. “Bylo to fajn, prožili jsme všichni společně parádní zábavný den a doufám, že jsme dětem přivezli kromě dárků i radost a legraci. Byl jsem tam se svými přáteli, máme takovou skupinu s názvem Papalucha, která podniká různá dobrodružství,” popsal akci Milan.

Vzácnou návštěvu provedli celým dětským domovem a představili aktivity dětí. Mluvilo se o dětských osudech a práci tamních vychovatelů.

Dětský domov obdržel od Milana Fukala a jeho kamarádů třeba poukázky do jedné restaurace s rychlým občerstvením, hračky nebo vstupenky do ZOO Hluboká nad Vltavou a také nové jízdní kolo. Poděkování za hezký den patří kromě jiných paní Ivetě Urbanové, zástupkyni ředitele Dětského domova Horní Planá.

“Byla to charitativní návštěva v hezkém prostředí na Lipně. Znám to tam, nebyl jsem tam poprvé. O této akci jsme mluvili ve vedení Hráčské fotbalové unie a chtěli jsme jí podpořit. To setkání mělo svůj význam,” usmívá se Milan Fukal.

Foto z návštěvy a z dalších aktivit dětí. Více zde: www.detskydomovhp.cz


 

Zpět na zprávy