Kemp se vrací domů!

Dvoutýdenní fotbalové soustředění pro hráče bez angažmá se vrací pod organizaci HFU a jejího předsedy, Tomáše Pešíra – tedy muže, který s tímto projektem v roce 2014 poprvé do Česka přišel. Kemp bude probíhat od
18. 6. 2018 do 30. 6. 2018 ve sportovním areálu pražských Třeboradic.  

 

Přípravný kemp HFU začne v červnu, krátce po začátku předsezónní přípravy většiny klubů a tedy i v ideální dobu pro přípravu hráčů bez smluv na další sezónu. Tito hráči tak mají jedinečnou možnost připravovat se v ideálních podmínkách a zaujmout ještě před startem ligových soutěží některé z mužstev, které na našem kempu budou mít své pozorovatele. Kromě toho budou též účastnící výtečně připraveni na případné testy, které čekají na každého hráče před podpisem nové smlouvy. Navíc budou mít hráči možnost trénovat v kolektivu, což je veledůležitý aspekt přípravy každého fotbalisty.

Vzhledem k partnerství HFU s Unií českých fotbalových trenérů (UČFT) bude na kempu hráčům k dispozici opravdu profesionální trenérský servis a zázemí, které předčí i některá prvoligová předsezónní soustředění. Trenérskou záštitu nad kempem za UČFT převezme sám její prezident, Verner Lička. Mimo něj se hráči mohou těšit na několik dalších profesionálů z jeho týmu, včetně například trenéra brankařů Tomáše Poštulky či kondičního kouče Marka Chrobáka. Tréninky povede jako hlavní trenér Pavel Malura (Baník Ostrava, 1. FC Slovácko…). Pro nejvyšší komfort bude hráčům k dispozici též masér Miroslav Český. To ovšem ještě není vše, další zajímavá jména trenérského týmu budeme odtajňovat v následujících dnech!

Účast na kempu je pro všechny členu HFU zcela zdarma. Sportovní vybavení bude též na místě zajištěno. Hlásit se mohou všichni hráči, kteří v minulé nebo předminulé sezóně nastoupili za některý prvoligový nebo druholigový klub v ČR nebo v zahraničí, popřípadě za klub hrající juniorskou ligu, ČFL nebo MSFL. Součástí kempu budou také přípravné zápasy, jména soupeřů jsou zatím v jednání, prvním potvrzeným soupeřem je FC MAS Táborsko.

Pokud máte o start na kempu zájem, nebo se chcete jen zeptat na doplňující informace, pište na info@hfu.cz!

 

FOTBALOVÝ KEMP HFU 2018

Pro hráče 1., 2.  Juniorské ligy, ČFL, MSFL

KDY: 18. 6. – 30. 6. 2018

KDE: Areál SK Třeboradice – http://www.sktreboradice.cz/

CENA: Členové HFU ZDARMA

Registrace: info@hfu.cz / pesir@hfu.cz / znojemsky@hfu.cz

 

Kontaktní osoba: Tomáš Pešír, předseda HFU
pesir@hfu.cz, +420 776 200 163

Zpět na zprávy