Josef Divíšek: HFU je pro fotbalisty velmi prospěšná

HFU má na svém kontě další zdárně vyřešený spor. Tentokrát se na nás se svým problémem obrátil sedmadvacetiletý hráč 1. FC Slovácko Josef Divíšek. A jak byl s naší prací spokojen popisuje v následujícím rozhovoru.

 

Pepo, naším členem jste od srpna 2017, jak jste se o nás dozvěděl?

Poprvé jsem o Vás slyšel od jednoho mého kamaráda, který byl se službami HFU spokojený. Byl jsem proto velice rád, když k nám poté HFU přijela do klubu na besedu, která mě zaujala a definitivně mě přesvědčila pro vstup do Unie. Z mého úhlu pohledu nebylo co řešit. Hráč tím může jen získat.

Hráči se na HFU často poprvé obrací, až když mají nějaký problém. To byl i Váš případ?

Přesně tak. Vím, že HFU nabízí svým členům mnoho benefitů, ale dokud jsem nepotřeboval vyloženě s něčím pomoct, Unii jsem nekontaktoval. Tohle bylo tedy poprvé. A jsem spokojen, protože mi HFU pomohla vyřešit můj spor, který se vlekl již delší dobu z mých předchozích angažmá. A vše bylo nakonec zdárně vyřešeno.

Navíc celé to řešení proběhlo velmi rychle, ač má situace nebyla úplně jednoduchá. Sám jsem ji řešil delší dobu a bez výsledku. Až když se do věci zapojila HFU, tak se to povedlo. Je jen dobře, že mají hráči v Unii zastání. Přece jen je vždycky lepší, když za vámi stojí někdo silný, kdo se umí orientovat, než když si všechno musíte řešit sám.

O dění v HFU jste se poté zajímal o něco více, zúčastnil jste se také jedné z charitativních akcí HFU. Jak k Vaší účasti na této akci došlo?

Přesně tak, byl jsem s HFU na charitativní akci v Uherském Hradišti. Byl jsem kontaktován Tomášem Pešírem, jestli bych byl ochotný na tuto akci přijít. Zúčastnil jsem se velice rád, protože to bylo pro dobrou věc. Nakonec se vybralo hodně peněz, tak jsem rád, že jsem k tomu mohl také přispět. Takovéto akce mají pro mě opravdu velký smysl a je fajn, že se organizují.

Jak tedy celkově hodnotíte práci HFU?

Osobně si myslím, že je HFU pro fotbalisty velmi prospěšná. Nabízí služby, které jsou užitečné jak pro aktuální fotbalový život, tak i pro život po kariéře. A to si myslím, že je hodně důležité.

Zpět na zprávy