Joma kemp Hráčské fotbalové unie pro hráče bez angažmá odstartoval

V pražských Třeboradicích byl v pondělí 18.června zahájen dlouho očekávaný přípravný kemp HFU pro hráče, kteří nemají zajištěné angažmá pro příští sezonu. V odpoledních hodinách se trenérům Malurovi a Bednářovi hlásilo 15 borců z týmů napříč českými ligami.

Krátce po třetí hodině odpolední se areál SK Třeboradice začal zaplňovat hráči, kteří jsou před sezonou 2018/19 zatím bez angažmá a rozhodli se využít možnost společného trénování na profesionální úrovni. To jim exkluzivně nabízí zdarma Hráčská fotbalová unie ve spolupráci se svými partnery, s firmou Joma a pod záštitou Unie českých fotbalových trenérů.

V dobré náladě a za dobrého počasí proběhlo úvodní seznamování, vytyčeny byly cíle kempu a pak už první společný trénink. Trenéři Pavel Malura (mj. pracoval ve Slovácku, Baníku Ostrava) a Roman Bednář (Sparta Praha, Skotsko, Anglie, Turecko) připravují aktuálně 13 hráčů do pole, je mezi nimi i trio brazilských hráčů, kteří se snaží prorazit do české ligy. Trenér gólmanů Marek Juska se věnuje dvěma svěřencům. Počet hráčů v průběhu dvou týdnů se však může ještě měnit, lze se na něj totiž dodatečně přihlásit e-mailem info@hfu.cz. Všichni hráči mají zajištěn základní zdravotní servis a k dispozici maséra Miroslava Českého. Celý tým má teď v plánu dvoufázové tréninky a podle možností sehraje přípravné zápasy.

Zpět na zprávy