HFU pokračuje v návštěvách profesionálních fotbalových klubů

Ještě před koncem podzimní části sezóny stihli zástupci HFU navštívit šatnu druholigové MFK Chrudim, čímž ukončili letošní kolo návštěv kabin klubů 1. a 2. ligy. Další návštěvy jsou naplánovány na začátek roku 2019, kdy bude ve většině klubů probíhat zimní příprava.  

Do Chrudimi vyrazili prezentovat Hráčskou fotbalovou unii předseda Tomáš Pešír společně s Ondřejem Herzánem a též zástupkyní jednoho z našich partnerů, společnosti Renomia, Ing. Barborou Matusovou, která informovala hráče o možnosti speciálního pojištění pro profesionální sportovce. Prezentaci si se zájmem vyslechla celá kabina Chrudimi včetně vedení a trenérského štábu, ve kterém figuruje například i bývalý kanonýr a dvojnásobný vítěz české nejvyšší soutěže Radim Holub.

Hráčská fotbalová unie tímto nadále pokračuje v intenzivním styku se samotnými hráči, u kterých hledá mj. důležitou zpětnou vazbu ke své činnosti. Od založení unie navštívili její zástupci většinu šaten klubů první a druhé ligy (některé dokonce již vícekrát) a hodlají v této činnosti i nadále pokračovat.

Pokud stojíte o prezentaci HFU ve Vašem klubu, ozvěte se nám na info@hfu.cz

 

Zpět na zprávy