HFU hlásí další úspěšně vyřešený spor mezi hráčem a klubem ohledně nevyplacené mzdy

Na Hráčskou fotbalovou unii se obrací stále více hráčů, kteří nedostali v nedávné minulosti výplatu, která jim náleží podle uzavřené hráčské smlouvy. Posledním vyřešeným případem byl spor hráče Tomáše Ťoka se třetiligovým FK Hodonín.

Odchovanec 1. FC Slovácka Tomáš Ťok se obrátil na HFU před dvěma týdny z důvodu nevyplacené dvouměsíční výplaty z týmu FK Hodonín, kde působil v minulém roce na hostování. HFU případ přebrala a spor mezi klubem a hráčem promptně vyřešila, aniž by do něj musel zasahovat Sbor rozhodců. Díky serióznímu jednání ze strany HFU i klubu FK Hodonín vše vyřešila domluva a hráč tak dostal zpožděnou výplatu ihned k dispozici.

Hráčské fotbalové unii se daří vyřešit 90% podobných případů smírem a spory mezi hráči a kluby tak nemusí řešit mnohdy zdlouhavé a nákladné vyšší instance. Již v minulosti se navíc HFU podařilo spory urychlit zrušením Arbitrážní komise, která spory mnohdy velmi protahovala. Více o tomto kroku si můžete přečíst zde: https://hfu.cz.uvirt90.active24.cz/splneny-slib-hfu-arbitrazni-komise-zrusena-reseni-sporu-fotbalistu-se-vyrazne-zrychli/

 

Zpět na zprávy