Herzán: Znám hráčskou asociaci z Itálie. U nás HFU nabízí mnoho zajímavého

Ondřej Herzán: V Itálii byl fotbalový život fajn

Záložník Ondřej Herzán se dlouhodobě zajímá o servis fotbalistům a podílí se na práci Hráčské fotbalové unie. “Přesvědčila mě hlavně osobnost patrona Milana Fukala. Navíc dobře znám práci Italské hráčské asociace, a tak dobře vím, že Unie u nás klukům hodně nabízí,” prohlásil.

V Herzánově fotbalovém životopise jsou zapsány například kluby: FK Jablonec, AC Sparta Praha, SK Kladno a FK Pardubice. Ondřej žil několik let v Itálii. Hrál fotbal za US Lecce, kde ho trénoval Zdeněk Zeman. A oblékal také dres Hellas Verona a Spezia Calcio.

“Žiju teď s rodinou ve východních Čechách. Na klub v Pardubicích si občas vzpomenu, protože jsem tam byl od svých 14 let až do 17. A později jsem tam pak hrál rok 2.ligu. Pak jsem vykročil za velkým fotbalem a později do zahraničí. Ale vždycky jsem věděl, že se jednou do tohoto regionu vrátím. Jsem spokojený, věnuji se dál fotbalu, zajímám se o ekonomii. V životě jsem optimista, nemá smysl se mračit,” směje se Ondra. Aktuálně působí jako hrající asistent trenéra v divizních Živanicích.

Zpět na zprávy