Český rozhlas Radiožurnál vysílá ve čtvrtek večer o Hráčské unii

Hostem Radiožurnálu je Zdeněk Šesták z Hráčské fotbalové unie. Hodinový program začíná v rozhlase ve čtvrtek ve 21.05 hodin.

Pořad Večerní host Radiožurnálu moderuje paní redaktorka Zuzana Burešová. “Tento pořad není ryze sportovní, je to takový večerní profilový rozhovor, trvá celkem 55 minut. My jsme se rozhodli pozvat pana Šestáka, aby mluvil nejen o tom, co všechno dělá Hráčská unie pro fotbalisty, ale i o tom, co se děje v českém fotbale, třeba o novém italském trenérovi Sparty. O tom, jak se žije českým fotbalistům v zahraničí,”  říká Zuzana Burešová.

 “Moje profesní zkušenost s médii je docela bohatá. Ve fotbale taky nejsem první den, a přesto musím říct, že to setkání v Českém rozhlase bylo opravdu pohodové. A ohromně profesionální. O čem pořad bude? O trenérovi Sparty Stramaccionim, protože vědí o mém vztahu k italskému fotbalu. O Pavlovi Nedvědovi, o Juventusu, o Slavii i o Spartě a taky o zájmu hráčů, co chtějí dělat po kariéře a proč založili Hráčskou fotbalovou unii,” popsal Zdeněk Šesták pro www.hfu.cz.

Zpět na zprávy