Blíží se pravidelné zasedání Nadačního fondu HFU

Na začátku roku 2019 budou představitelé Nadačního fondu HFU na svém pravidelném zasedání rozhodovat o projektech, které Nadační fond Hráčské fotbalové unie finančně či jinak podpoří. Na tomto rozhodování se můžete podílet svými návrhy i vy!

Hráčská fotbalová unie se v minulosti často věnovala charitativním projektům. Aby byla tato snaha pomáhat ještě efektivnější, založila Unie počátkem června 2018 svůj vlastní Nadační fond, do jehož čela usedli bývalý fotbalista a úspěšný podnikatel Ivo Ulich, JUDr. et PhDr. Zuzana Rennerová a fotbalista Antonín Rosa. Od té doby získávali členové unie pro Nadační fond aktivně sponzory, jejichž finanční dary se následně použijí pro podporu potřebných z fotbalového prostředí. V minulosti HFU pomáhala například mladým handicapovaným sportovcům, fotbalistům po skončení kariéry, kteří se dostali do těžké životní situace, či navštěvovala dětské domovy.

Posledním podpořeným se stal mladý fotbalista Matěj, který bojuje s vážnou nemocí. Členové HFU mu předali šek na 20 000,- a celou kabinou podepsaný dres jeho oblíbeného týmu při utkání SK Slavia Praha – FK Dukla Praha 29. 10. 2018. Více o tomto příběhu si můžete přečíst zde: https://hfu.cz.uvirt90.active24.cz/nadacni-fond-hfu-opet-nadeloval/

O tom, kterým lidem Nadační fond pomůže a které aktivity podpoří tentokrát, můžete spolurozhodovat i vy! Pokud víte o někom, kdo potřebuje naši pomoc, nebo o akci, která by nám neměla uniknout, posílejte své náměty na info@hfu.cz. Třeba pomůžeme právě i Vám a Vašim blízkým.

Více informací o Nadačním fondu HFU: https://hfu.cz.uvirt90.active24.cz/nadacni-fond-hfu-zalozen/

Zpět na zprávy