Blíží se další pravidelné zasedání Nadačního fondu HFU

I ve druhém kvartálu roku 2019 budou představitelé Nadačního fondu HFU na svém pravidelném zasedání rozhodovat o projektech, které Nadační fond Hráčské fotbalové unie finančně či jinak podpoří. Na tomto rozhodování se můžete podílet svými návrhy i vy!

Hráčská fotbalová unie se v minulosti často věnovala charitativním projektům. Aby byla tato snaha pomáhat ještě efektivnější, založila Unie počátkem června 2018 svůj vlastní Nadační fond, do jehož čela usedli bývalý fotbalista a úspěšný podnikatel Ivo Ulich, JUDr. et PhDr. Zuzana Rennerová a fotbalista Antonín Rosa. Od té doby získávali členové unie pro Nadační fond aktivně sponzory, jejichž finanční dary se následně použijí pro podporu potřebných z fotbalového prostředí. V minulosti HFU pomáhala například mladým handicapovaným sportovcům, fotbalistům po skončení kariéry, kteří se dostali do těžké životní situace, či navštěvovala dětské domovy.

Posledním podpořeným byl bývalý fotbalista Tomáš D. , který trpí obtížně léčitelnou nemocí zvanou ALS. Nadační fond HFU mu přispěl částkou 20 000,- na speciální postel, která byla kvůli omezenému pochybu nemocného zapotřebí. Více o tomto příběhu si můžete přečíst zde.

O tom, kterým lidem Nadační fond pomůže a které aktivity podpoří tentokrát, můžete spolurozhodovat i vy! Pokud víte o někom, kdo potřebuje naši pomoc, nebo o akci, která by nám neměla uniknout, posílejte své náměty na info@hfu.cz. Třeba pomůžeme právě i Vám a Vašim blízkým.

Více informací o Nadačním fondu HFU: https://hfu.cz.uvirt90.active24.cz/nadacni-fond-hfu-zalozen/

Zpět na zprávy